برترین برند های خارجی طراحی و دکوراسیون

سلام. تو این مقاله با من همراه بشید تا برترین برند های خارجی طراحی و دکوراسیون را معرفی کنم. این مقاله شامل ۱۶ تا از برترین برندهای طراحی دکوراسیون می شود. امروزه پیدا کردن یک مبل با قیمت مناسب ساده است. تنوع قیمتی خوبی در بازار برای کالاهای دکوراتیو وجود دارد. اما پیدا کردن کالاهای متنوع با طراحی شیک و منحصر به فرد سخت تر شده . در بین برندهای خارجی نگاهی نیز به برندهای داخلی خواهیم داشت. توجه داشته باشید شماره ها نشان دهنده برتری نمی باشند.   این برندهای تجاری ممکن است در زمینه های متفاوت باشند. به طور مثال یک برند در زمینه صندلی باشد و دیگری در زمینه آینه دکوراتیو.

۱-  برندی سنتی و روستایی |Hawkins New York

میورا درباره این برند می گوید: “غیرممکن است از این فروشگاه بازدید کنید و چیزی را پیدا نکنید که عاشق آن شوید.”. من مدتی سینی های فلزی رنگی آن را در لیست خود داشتم. آنها کاملاً روی یک میز قهوه گرد کار می کنند.” این برند از سال ۲۰۱۳ آغاز به کار کرده است و یک برند آمریکایی به حساب می آید. برای مشاهد سایت این برند کلیک کنید.

برند Hawkins New York

۲- برند صندلی |AYTM

وقتی دنبال برندی برتر از IKEA هستید یک نگاهی به AYTM بندازید. این برند نیز آمریکایی است و برای خانه های کوچک طرح های بی نظیری دارد. برای اینکه طرح های جالب این برند را بببینید کافی است عبارت AYTM chair را جستجو کنید.

۳- برند ظرف های خاص |March

کارد و چنگال و ظرف های این برند جس سنتی جالبی به شما می دهد. حسی که در برندهای مدرن کمتر نظیر آن را مشاهده کردید. اگر به دنبال ظروف خاص سنتی هستید حتما این برند را مد نظر خود قرار دهید.

برند کارد و چنگال

۴- صندلی های مدرن و عجیب|Gubi

در یک کلمه برند محبوب طراحان است. این برند صندلی هایی را تولید می کند که نمونه آن را پیدا نخواهید کرد. طرح هایی خاص که ظاهر خانه شما را مدرن و شیک می کند. این برند تنوع رنگی بالایی دارد. علاوه براین نکته مهم این برند کیفیت آن است که  دوام فوق العاده ای دارد.

صندلی مدرن

برند ایرانی محبوب من

برند ایرانی محبوب من مهجام شیشه است. برندی که نوآوری و خلاقیت آن بسیار عالی است. دلیل خلاقیت ریسک پذیری و ارائه طرح های جدید است. طرح هایی که بسیار از تولیدی های ایرانی سعی دارند آنها را کپی کنند.

آینه دکوراتیو مهجام شیشه

متاسفانه نتیجه این کپی کردن ها کیفیت پایین است زیرا آنها فقط طرح را کپی می کنند و هیچ تحقیق و توسعه ای برای طرح های خاص نداشته اند. برند مهجام شیشه در زمینه تولید آینه های دکوراتیو فعالیت دارد. برای مشاهده قیمت آینه های دکوراتیو کلیک کنید.

۵- لطفا از رو دست ما ننویسید|Apparatus

در یک کلمه طرح های ساده ولی فوق العاده شیک. یکی از کالاهای این برند می تواند ظاهر خانه شما را متحول کند. طراحان محصولات این برند را در مرکز طرح و توجه قرار می دهند تا زیبایی آن کالاهای دیگر را نیز زیبا کند.

۶- سایتی برای آینه های زیبا و گالری ها|۱stdibs

داستان این شرکت بزرگ از فرانسه و در سال ۲۰۰۱ شروع شده است. آنها به ادعای خود بزرگترین متصل کننده گالری ها و تولید کننده ها به خریداران هستند. در سایت آنها تنوعی باور نکردنی از محصولات دکوراتیو به خصوص محصولات مربوط به آینه وجود دارد.

۷- برندی برای آینه های ساده | amara

این برند دارای فروشگاه اینترنتی برای فروش آینه های دکوری دارد. فعالیت شرکت Amara از ۲۰۰۵ شروع شده است. این برند دکوری بیش از ۲۵۰ طراح دارد و سعی میکند تولیداتی مطابق روز ارائه دهد. آنها امتیاز ۴٫۷ از ۵ را در بین نظرات ۳۹ هزار مشتری دریافت کرده اند. موفقیتی که تصادفی نیست.

آینه آویزی

۸- ترندهای دکوراسیون | H&M

H&M برند دکوراسیون داخلی است. تمرکز این برند بر دکوراسیون داخلی منازل است. در همین راستا می شود محصولات جدید و ترندهای روز را در این فروشگاه پیدا کرد. در فروشگاه H&M می توانید از رو بالشی، ملافه و سبد و غیره را پیدا کنید. در این فروشگاه می تواند خیلی نیازهای خود را از یکجا تهیه کنید. به این شکل دیگر مشکل زمان و ترافیک نخواهید داشت.

برند H&M

برند H&M